Naukajazdy.pl - Serwis dla kursantów i ośrodków szkolenia kierowców.
Rejestracja  |   Zaloguj

Użytkownik:     Darmowa rejestracja!
Hasło:    Zapomniałeś hasła?

Witamy w systemie nauki testów na prawo jazdy OSK KURSANT


System Testów na Prawo Jazdy OnLine zawiera wszystkie pytania które spotkasz podczas oficjalnego egzaminu na prawo jazdy. Korzystając z kilku możliwości edukacyjnych możesz się zarówno uczyć rozwiązywać testy jak i zglębiać swoją wiedzę w zakresie przepisów ruchu drogowego. Twoje podstępy w nauce są przechowywane w Systemie Testów na Prawo Jazdy OnLine, dzięki temu możesz na bieżąco śledzić swoje postępy w nauce. Pytania, które sprawią Ci więcej kłopotu możesz odpowiednio zaznaczyć oraz skupić na nich swoją specjalną uwagę w dowolnym momencie korzystania z Systemu. Wiele z naszych pytań ma wyjaśnienia, które pomogą Ci dokładniej zrozumieć jakie jest wytłumaczenie pytania.

Gdziekolwiek jesteś, w domu, szkole, z przyjaciółmi, w swoim OSK, w kawiarence internetowej, tam gdzie jest Internet, tam masz dostęp do swojego Systemu Testów na Prawo Jazdy OnLine. System Testów na Prawo Jazdy OnLine nie posiada ograniczeń. To znaczy że płacąc jedyne 20 zł, otrzymujesz dostęp do systemu wraz z pytaniami na różne kategorie praw jazdyna okres 4 miesięcy. W porównaniu ze standardowymi testami drukowanymi nasze testy są poukładane tematycznie, możesz odkładać pytania na które znasz odpowiedzi, możesz zaznaczać trudne pytania, prowadzić własne statystyki i śledzi postępy System dzięki podpowidziom i wyjaśnieniom do pytań gwarantuje Ci pełne zrozumienie rozwiązania, nie będziesz już musiał zapamiętywać właściwych odpowiedzi.
Zarejestruj się już dzisiaj i sprawdz nasz System przez 4 tygodnie bez ryzyka i bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Testowa wersja Systemu Testów Nauki Jazdy OnLine, posiada ograniczoną ilość pytań na określone kategorie praw jazdy oraz ograniczoną ilość testów na prawo jazdy.